Afrika Kupa 2019 Tv Közvetítés

1. Foci: Afrikai Nemzetek Kupája 2021 élőben - eredmények, meccsek, tabellák - Livesport.com
  2. Tv: új csatornán a Copa América és az Afrikai Nemzetek Kupája - NSO
  3. Online

M4 Sport 20:00 Fradi TV Sport 1 13:15 Afrikai Nemzetek Kupája csoportmérkőzés, Dél-Afrika – Marokkó (ism. ) 15:15 Afrikai Nemzetek Kupája csoportmérkőzés, Kenya – Szenegál (ism. ) 18:00 Afrikai Nemzetek Kupája csoportmérkőzés, Benin – Kamerun (ÉLŐ) 21:00 Afrikai Nemzetek Kupája csoportmérkőzés, Angola – Mali (ÉLŐ) 2:30 Copa América, negyeddöntő, Brazília-Argentína (ÉLŐ) Sport 2 11:30 Afrikai Nemzetek Kupája csoportmérkőzés, Kenya – Szenegál (ism. ) 15:00 Copa América negyeddöntő, Kolumbia – Chile (ism. ) 17:00 Copa América negyeddöntő, Uruguay – Peru (ism. )

A Sport Televízió közleménye szerint a Nemzetek Ligája négyes döntőjét követően a csatornán lesz látható a Copa América és az Afrikai Nemzetek Kupája 2019-es kiírásának összes mérkőzése. A Sport TV közleményt adott ki, amelyben arról számolt be, hogy a csatorna a nyáron 80 válogatott labdarúgó-mérkőzést tűz műsorára, hiszen a Nemzetek Ligája júniusi négyes döntője után a Copa América és az Afrikai Nemzetek Kupája küzdelemsorozatát is közvetíti. Íme, a televízió közleménye: "Nem maradunk kontinentális válogatott labdarúgó-tornák nélkül 2019 nyarán sem. Június 5. és 9. között Portugáliában zajlik a Nemzetek Ligája négyes döntője, a házigazda mellett Anglia, Hollandia és Svájc legjobbjaival. És ha valaki azt hinné, hogy utána elkezdődik a nyári szünet, nagyot téved. Örömmel jelentjük be, hogy a Sport TV további két rangos labdarúgó kontinenstornát is közvetít 2019 nyarán: június 14. és július 7. között a Copa Américát, június 21. és július 19. között az Afrikai Nemzetek Kupáját. Magyarország legnagyobb múltú sportcsatornája a Nemzetek Ligájának, az Eb-selejtezőknek, a Copa Américának, az Afrikai Nemzetek Kupájának, valamint a felkészülési mérkőzéseknek köszönhetően május 30. között 80 válogatott mérkőzést tűz műsorára.

AFRIKAI NEMZETEK KUPÁJA, EGYIPTOM, CSOPORTKÖR, 1. FORDULÓ D-CSOPORT 16. 30: Elefántcsontpart–Dél-Afrika E-CSOPORT 19. 00: Tunézia–Angola 22. 00: Mali–Mauritánia CONCACAF ARANY-KUPA, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ, B-CSOPORT Kedd, 0. 30: Bermuda–Nicaragua Kedd, 3. 00: Haiti–Costa Rica COPA AMÉRICA, BRAZÍLIA, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ, C-CSOPORT Kedd, 1. 00: Chile–Uruguay Kedd, 1. 00: Ecuador–Japán U21-ES EURÓPA-BAJNOKSÁG, OLASZORSZÁG, CSOPORTKÖR, 3. FORDULÓ, C-CSOPORT 21. 00: Horvátország–Anglia 21. 00: Franciaország–Románia NŐI VILÁGBAJNOKSÁG, FRANCIAORSZÁG, NYOLCADDÖNTŐ 18. 00: Spanyolország-USA 21. 00: Svédország-Kanada

Tv: új csatornán a Copa América és az Afrikai Nemzetek Kupája - NSO

Afrikai nemzetek kupája A győztesnek járó trófea. Címvédő Algéria ( 2019) Legtöbb győzelem Egyiptom (7 alkalommal) Adatok Sportág Labdarúgás Résztvevők 24 Kontinens Afrika ( CAF) Alapítva 1957 Az afrikai nemzetek kupája a fekete kontinens legrangosabb labdarúgó eseménye. Az afrikai válogatottak nevezhetnek be a tornára. Az első ilyen versenyt 1957 -ben, Szudánban rendezték meg, a döntőt Egyiptom és Etiópia játszotta, ahol az előbbi győzött 4–0-ra. A tornát 2013-tól kétévente rendezik meg. [1] Története [ szerkesztés] Az első tornán mindössze 3 csapat vett részt, ugyanis a negyedik résztvevő Dél-afrikai Köztársaságot kizárták az apartheid miatt. Ez a szám azonban fokozatosan növekedett, így ma már selejtezőkre van szükség, hogy az induló szinte összes afrikai ország közül kiválasszák a legjobb 16-ot. 1961-ben, illetve 1967-ben politikai okok miatt nem sikerült megrendezni a tornát (mindkét esetben egy évvel később tartották meg). Így 1968-tól a páros években mérhették össze a tudásukat a csapatok.

Online

2010. május 16-án az Afrikai Labdarúgó-szövetség úgy döntött, hogy 2013-tól a páratlan években rendezik az afrikai nemzetek kupáját, így a 2014-re tervezett torna már 2013-ban került megrendezésre. [1] A bajnokság menete [ szerkesztés] A selejtezők után a tornára 24 ország válogatottja jut be. A csapatokat hat csoportba osztják (A-F), a csoportmérkőzéseken az első két helyezett jut tovább. A győzelemért 3, a döntetlenért 1 pont jár a vereségért, értelemszerűen 0. A csoportmérkőzések után egyenes kieséses rendszerben jönnek a nyolcaddöntők, melyen a tizenhat továbbjutott csapat vesz részt. Ezeket a negyed, majd az elődöntők követik, majd a mérkőzés a harmadik helyért, végül pedig a döntő. A torna körülbelül 21–24 napig tart.

Afrikai Nemzetek Kupája élőben a oldalain. Ez a(z) Afrikai Nemzetek Kupája 2021, (Foci/Afrika) aloldala. Amennyiben másik, de ezzel megegyező nevű (Afrikai Nemzetek Kupája) versenysorozatot keresel, válaszd ki a sportágat a felső menüben vagy a kategóriát a bal oldali menüben. Kövesd a(z) Afrikai Nemzetek Kupája 2021 élő eredményeit, végeredményeit, a meccseket és a tabellákat. Élő eredmények a oldalain: Gólszerzők, sárga/piros lapok, összeállítások és cserék a meccsinformációknál. A ezeken kívül részletes statisztikákat kínál (labdabirtoklás, kaput találó és kaput nem találó lövések, szabadrúgások, szögletek, lesek és szabálytalanságok), élő kommentár és a meccs összefoglalója nagyobb bajnokságok esetén. Tabellák: A oldalain megtalálhatóak a hazai/vendég/összesített Afrikai Nemzetek Kupája 2021 tabellák, formatabella (legutóbbi 5 meccs), over/under tabella és a góllövőlista is. Továbbiak

M4Sport 10:30 Női vb döntő, USA – Hollandia (ism. ) 13:30 Női vb bronzmérkőzés, Anglia – Svédország (ism. ) 22:40 Női vb döntő, USA – Hollandia (ism. ) Sport 1 12:15 Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntő, Madagaszkár – Kongó (ism. ) 14:15 Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntő, Algéria – Guinea (ism. ) 18:30 Copa América döntő, Brazília – Peru (ism. ) 21:30 Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntő, Ghána – Tunézia (ÉLŐ) Sport 2 16:00 Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntő, Algéria – Guinea (ism. ) 18:00 Afrikai Nemzetek Kupája nyolcaddöntő, Mali – Elefántcsontpart (ÉLŐ) 21:00 Copa América döntő, Brazília – Peru (ism. )